godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

‎Miejskie Obchody 98 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Delegacja ZSTiO uczestniczyła w Uroczystościach ‎Miejskich Obchodów 98 Rocznicy Odzyskania Niepodległości Przez Naród Polski. Uczniowie: Michał Polak, Michał Pietrzak i Tomasz Świniarski, pod opieką p. Piotra Roszaka, oddali cześć podległym żołnierzom, na czele z dowódcą Wojsk Polskich, Marszałkiem Piłsudskim, uczestniczyli we Mszy świętej za Ojczyznę, po której przeszli w uroczystym pochodzie, wraz z innymi delegacjami i gośćmi, na Plac Piłsudskiego, gdzie złożyli kwiaty pod Pomnikiem Wolności w Bytomiu. Patriotyzm i miłość do Ojczyzny zawsze było, jest i będzie fundamentem działań wychowawczych w naszej szkole. Bóg. Honor. Ojczyzna i ZSTiO. Niech żyje wolna Polska!

zdjęcia

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015