godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Nauczyciele

Nazwisko Imię
adres e-mail

Realizowane przedmioty

Beczała Joanna
joanna.beczala@technikum6.pl

- Systemy operacyjne i sieci komputerowe

Bielecka Katarzyna
katarzyna.bielecka@technikum6.pl

- Język angielski

Bijak-Bartosik Edyta
edyta.bijak@technikum6.pl

- Mechaniczne przedmioty zawodowe

Bińczak Agnieszka
agnieszka.binczak@technikum6.pl

- Geodezyjne przedmioty zawodowe

Bogacki Bartosz
bartosz.bogacki@technikum6.pl

- Język angielski
- Język angielski zawodowy

Bomba Barbara
barbara.bomba@technikum6.pl

- Matematyka

Bujnowicz Zbigniew-E
zbigniew.bujnowicz@technikum6.pl

- Górnicze przedmioty zawodowe

Chłopecka Pola
pola.chlopecka@technikum6.pl

- Pedagog

Chyla Grażyna
grazyna.chyla@technikum6.pl

- Pedagog
- Matematyka

Filipiak-Lachendro Katarzyna
katarzyna.filipiak@technikum6.pl

- Informatyka
- Rachunkowość
- Ekonomiczne przedmioty zawodowe

Fraszewska Aleksandra
aleksandra.fraszewska@technikum6.pl

- Język hiszpański

Gasz-Grządziel Beata
beata.gasz@technikum6.pl

- Wychowanie fizyczne

Gaweł Michał
michal.gawel@technikum6.pl

- Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej
- Systemy operacyjne
- Systemy operacyjne i sieci komputerowe

Golawska-Szewczyk Joanna
joanna.golawska@technikum6.pl

- Język polski

Gregorek Marek
marek.gregorek@technikum6.pl

- Matematyka

Gryszka Magdalena
magdalena.gryszka@technikum6.pl

- Geodezyjne przedmioty zawodowe

Głaz Paweł
pawel.glaz@technikum6.pl

 - Wychowanie fizyczne

Jaksik Bożena
bozena.jaksik@technikum6.pl

- Chemia
- Matematyka

Kasprzyk Jolanta
jolanta.kasprzyk@technikum6.pl

- Informatyka
- Systemy Baz Danych
- Witryny i Aplikacje Internetowe

Kempa Adam
adam.kempa@technikum6.pl

-Informatyczne przedmioty zawodowe

Kiełtyka Grzegorz
grzegorz.kieltyka@technikum6.pl

- Elektrotechnika i elektronika
- Pracownia urządzeń mechatronicznych
- Programowanie strukturalne i obiektowe

Klichowska-Brózda Beata
beata.klichowska@technikum6.pl

- Działalność przedsiębiorstwa
- Rachunkowość
- Ekonomiczne przedmioty zawodowe

Klimek Tomasz
tomasz.klimek@technikum6.pl

- Wychowanie fizyczne

Kmita Elżbieta
elzbieta.kmita@technikum6.pl

- V-ce dyrektor szkoły
- Matematyka

Kocot Joanna
joanna.kocot@technikum6.pl

- Biologia
- Chemia

Kowalczyk Ewa
ewa.kowalczyk@technikum6.pl

- Biologia
- Edukacja dla bezpieczeństwa

Kraus Anna
anna.kraus@technikum6.pl

- Język niemiecki

Kraus Grzegorz
grzegorz.kraus@technikum6.pl

- Informatyka
- Programowanie aplikacji internetowych
- Urządzenia techniki komputerowej

Krieser Witold
witold.krieser@technikum6.pl

- Podstawy mechatroniki
- Pomiary elektryczne i elektroniczne
- Urządzenia i systemy mechatroniczne

Krysiak-Roykiewicz Ewelina
ewelina.krysiak@technikum6.pl

- Historia
- Wiedza o społeczeństwie
- Wiedza o kulturze

Kuś Grzegorz
grzegorz.kus@technikum6.pl

- Elektrotechnika i automatyka
- Systemy operacyjne
- Urządzenia i systemy mechatroniczne

Licznar Sylwia
sylwia.linczar@technikum6.pl

- Wychowanie fizyczne

Lubos Artur
artur.lubos@technikum6.pl

- Dyrektor szkoły
- Urządzenia techniki komputerowej

Lubos Iwona
iwona.lubos@technikum6.pl

- Pracownia ekonomiczna

Michalik Izabela
izabela.michalik@technikum6.pl

- Język angielski

Migot Andrzej
andrzej.migot@technikum6.pl

- Historia 
- Wiedza o społeczeństwie

Nagolska Małgorzata
malgorzata.nagolska@technikum6.pl

- Język niemiecki

Nitschke Renata
renata.nitschke@technikum6.pl

- Podstawy przedsiębiorczości

Nockowicz Kamil
kamil.nockowicz@technikum6.pl

- Wychowanie fizyczne

Nowak Tomasz
tomasz.nowak@technikum6.pl

 

Orkisz Tomasz
tomasz.orkisz@technikum6.pl

 - Informatyczne przedmioty zawodowe

Pakosz Iwona
iwona.pakosz@technikum6.pl

- Język niemiecki

Papuga Sebastian
sebastian.papuga@technikum6.pl

- Język polski

Patschek Iwona
iwona.patschek@technikum6.pl

- V-ce dyrektor szkoły
- Chemia
- Fizyka

Pawleta Paweł
pawel.pawleta@technikum6.pl

- Religia/Etyka

Piszczek Izabela
izabela.piszczek@technikum6.pl

- Język angielski

Polucha Agnieszka
agnieszka.polucha@technikum6.pl

- Podstawy przedsiębiorczości
- Podstawy ekonomii

Postrzech Grzegorz
grzegorz.postrzech@technikum6.pl

- Kierownik szkolenia praktycznego
- Systemy operacyjne i sieci komputerowe

Pucher Jolanta
jolanta.pucher@technikum6.pl

- Biblioteka

Rosa Marcin
marcin.rosa@technikum6.pl

- Religia/Etyka

Roszak Piotr
piotr.roszak@technikum6.pl

- Religia/Etyka

Rytczak Anna
anna.rytczak@technikum6.pl

- Matematyka
- Informatyka

Sitek Anita
anita.sitek@technikum6.pl

- Plastyka
- Zajęcia artystyczne

Sitek Dawid
dawid.sitek@technikum6.pl

- Górnicze przedmioty zawodowe
- Odnawialne źródła energii 

Skoczylas Ewa
ewa.skoczylas@technikum6.pl

- Geografia

Smagacz Ewa
ewa.smagacz@technikum6.pl

- Wychowanie fizyczne

Sokoła Agnieszka
agnieszka.sokola@technikum6.pl

- Wychowanie fizyczne

Sosna Marian
marian.sosna@technikum6.pl

- V-ce dyrektor szkoły
- Historia
- Wiedza o społeczeństwie  

 

 

Szołtysik Alina
alina.szoltysik@technikum6.pl

-  Matematyka

Szulkin Kamilla
kamilla.szulkin@technikum6.pl

- Język polski 
- Wiedza o kulturze

Szydełko Agata
agata.szydelko@technikum6.pl

- Język polski

Tubis Sylwia
sylwia.tubis@technikum6.pl

- Język polski

Turek Jerzy
jerzy.turek@technikum6.pl

 - Odnawialne źródła energii

Vogelgesang Piotr
piotr.vogelgesang@technikum6.pl

- Wychowanie fizyczne

Wadowska Barbara
barbara.wadowska@technikum6.pl

- Muzyka

Wodzisławska Marta
marta.wodzislawska@technikum6.pl

- Geodezyjne przedmioty zawodowe

Woźniak Katarzyna
katarzyna.wozniak@technikum6.pl

- Język polski
- Wychowanie do życia w rodzinie

Wrzesień-Kotarska Bożena
bozena.wrzesien@technikum6.pl

- Fizyka

Ziora Joanna
joanna.ziora@technikum6.pl

- Język angielski
- Język angielski zawodowy

Żetycka Jolanta
jolanta.zetycka@technikum6.pl

- Pedagog

Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Brak plakatu
› Święto Zmarłych
Data :   1 listopad 2017
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015