godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Staż w Hiszpanii rozpoczęty

Druga grupa beneficjentów programu Leonardo da Vinci projektu "Doświadczenie zdobyte na europejskim rynku pracy w sektorze IT - najlepsza inwestycja" jest na miejscu odbywania stażu - Grenadzie. To tu informatycy obecnych klas trzecich z ZSTiO spędzą cztery tygodnie pracująć w hiszpańskich firmach informatycznych, łącząc wiedzę nabytą w szkole z praktyką. Nie była to łatwa podróż. Pięciogodzinne opóźnienie samolotu z Katowic do Barcelony skutkujące niezdążeniem na kolejny lot, stresujący wyścig z czasem w stolicy Katalonii, prawie 11 godzinna podróż pociągiem z Barcelony do Grenady, niewiele brakowało, żeby spędzili noc "na walizkach" na lotnisku lub dworcu kolejowym. Oj, się działo! A to dopiero początek :-). Niebawem więcej informacji. Zdjęcia z podróży obejrzysz na szkolnym facebooku. ¡Saludos a todos!

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015