godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

ZSTiO najbardziej usportowioną szkołą ponadgimnazjalną w Bytomiu

W dniu 21.09 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Bytomiu odbyło się coroczne zabranie nauczycieli wychowania fizycznego. Jak zwykle najbardziej emocjonującym momentem było podsumowanie współzawodnictwa sportowego bytomskich szkół za rok 2014/2015. Miło nam donieść, iż w klasyfikacji generalnej ZSTiO zdobyło tytuł NAJBARDZIEJ USPORTOWIONEJ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ W KATEGORII CHŁOPCÓW, natomiast w rankingu wojewódzkim zajęliśmy 10 miejsce. Puchar oraz gratulacje za osiągnięty sukces złożył na ręce dyrektora Artura Lubosa, w-ce dyrektora Mariana Sosny oraz nauczycieli wychowania fizycznego ZSTiO sam Prezydent Miasta Bytomia Damian Bartyla. Sukces ten to wynik ogromnego wkładu naszych uczniów oraz nauczycieli katedry WF, którzy wpólnie,niejednokrotnie podczas przygotowań do zawodów poświęcali swój wolny czas, a także pokonywali przeszkody techniczne wynikające z braku dostępu w godzinach pozalekcyjnych do sali gimnastycznej. W 14 rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii juniorów z ramienia ZSTiO wzięło udział 142 chłopców oraz w  samym Crossie Wiosennym 87 uczniów - razem 229. W przypadku 11 dyscyplin stawaliśmy na podium -  w tym 6 RAZY NA 1 MIEJSCU. 5 razy reprezentowaliśmy Bytom w zawodach rejonowych , gdzie 4-KROTNIE ZDOBYLIŚMY ZŁOTY MEDAL. Również 5 razy reprezentowaliśmy Bytom w półfinałach wojewódzkich, gdzie zajmowaliśmy 2 miejsca.
Galeria zdjęć

NASZE SUKCESY:
Piłka Nożna Chłopców – I miejsce w Mistrzostwach Bytomia i I miejsce w rejonie, II miejsce w półfinałach wojewódzkich
Siatkówka Chłopców – I miejsce w Mistrzostwach Bytomia i I miejsce w rejonie, II miejsce w półfinałach wojewódzkich
Siatkówka plażowa Chł. – I miejsce w Mistrzostwach Bytomia i I miejsce w rejonie, udział w finałach wojewódzkich
Piłka ręczna Chł. – I miejsce w Mistrzostwach Bytomia i II miejsce w rejonie  
Koszykówka Chł. – I miejsce w Mistrzostwach Bytomia i I miejsce w rejonie, III miejsce w półfinałach wojewódzkich
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców– II miejsce w Mistrzostwach Bytomia  
Lekka Atletyka Chłopców – II miejsce w Mistrzostwach Bytomia  
Pływanie Chłopców – III miejsce w Mistrzostwach Bytomia  
Biegi rozstawne Chłopców – I i III miejsce w Mistrzostwach Bytomia udział w finałach wojewódzkich,  
Cross wiosenny Chłopcy  – III miejsce  
Tenis Stołowy – IV miejsce w Mistrzostwach Bytomia  
Sprawni jak żołnierze – IV miejsce w Mistrzostwach Bytomia  

Jeszcze raz gratulujemy naszym uczniom tak ogromnego sukcesu. Zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie uczniów klas pierwszych do udziału w zawodach międzyszkolnych w roku szkolnym 2015/2016.

WF Team

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015