godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W piątek, 26 czerwca 2015 r. punktualnie o godzinie 9:00 na "Skarpie" rozpoczęły się uroczystości zakończenia roku szkolnego. Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu, głos zabrał pan dyrektor Artur Lubos, który podsumował osiągnięcia uczniów w mijającym roku szkolnym. Następnie dyrekcja wręczyła nagrody dla najlepszych uczniów szkoły. Prymusem ZSTiO została Karina Lupa z klasy II ekonomicznej. Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród dla uczniów, którzy odnieśli sukcesy sportowe, a jako, że jesteśmy najbardziej usportowioną szkołą w Bytomiu, wręczanie nagród trwało bardzo długo. Na koniec żegnaliśmy uczniów klas 3 gimnazjum, którzy przygotowali krótką uroczystość muzyczną.  Po uroczystościach na "Skarpie" rozpoczęło się spotkanie z wychowawcami gdzie rozdano upragnione świadectwa.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji.

Galeria zdjęć

Andrzej Migot

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015