godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

ZSTiO na podium! Złoto dla nauczycieli, brąz dla ucznia

Jak się okazuje, chociaż w większości oceny z wychowania fizycznego są już wystawione, to młodzież ZSTiO nadal jest chętna do podejmowania wyzwań na polu sportowym. Tym razem wzięliśmy udział w masowej imprezie organizowanej przez OSiR w Bytomiu Cross Wiosenny, który odbył się 12.06 w parku miejskim. W przypadku gimnazjum trzeba było pokonać dystans 1400m, a w kategorii szkół średnich 1800m. W sumie na starcie z naszej szkoły stanęło 87 uczniów, co w efekcie końcowym przyniosło nam: gimnazjum VI miejsce, technikum dziewczęta IV miejsce oraz technikum chłopcy III miejsce.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Marek Szubert, zdobywając w punktacji generalnej szkół średnich w kategorii chłopców 3 miejsce!

Dodatkową atrakcją tej imprezy jest możliwość startu nauczycieli na rzecz punktowania dla szkoły, w której uczą. Tym razem na dystansie 1800m wystartowały Panie: Sylwia Licznar oraz Marta Wodzisławska, która w swojej kategorii wiekowej zajęła 1 miejsce, natomiast na dystansie aż 3600m podjął się wyzwania Kamil Nockowicz, który w swojej kategorii wiekowej zdobył również 1 miejsce!

Wszystkim serdecznie gratulujemy. I dziękujemy tym, którym po całym intensywnym roku nauczania chciało się jeszcze wziąć za przysłowiowe "bary" i powalczyć o wygraną dla samego siebie :-)

Galeria zdjęć

WF Team

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015