godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Kolejny sukces siatkarzy plażowych

Po zwycięstwie w miejskich zawodach w siatkówce plażowej nadeszła pora na zawody na szczeblu rejonowym. Nasi reprezentanci w składzie: Adam Żak (3GG) oraz Marcin Mańkowski (2G) zmierzyli się z rywalami z Piekar Śląskich. W pierwszym secie chłopcy nie dali przeciwnikom żadnych szans wygrywając 21 - 8. Drugi set był bardziej wyrównany, jednak w najważniejszym momencie chłopcy wytrzymali presje i zwyciężyli 24 - 22. Dzięki tej wygranej nasza reprezentacja awansowała do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się w czwartek (18.06) w Dąbrowie Górniczej. Serdecznie gratulujemy!

WF Team

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015