godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Kolejne złoto siatkarzy!

Niezmiernie miło nam donieść, iż w dniu 10.06.2015 reprezentacja sportowców ZSTiO sięgnęła po raz 6 w tym roku szkolnym po najwyższe trofeum. Tym razem po wspaniałym popisie swoich umiejętności złoto zawisło na szyjach naszych siatkarzy plażowych. Marcin Mańkowski oraz Adam Żak (rezerwa Kamil Bajorek) podczas rozegranych Mistrzostw Bytomia Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej nie dali żadnych szans swym przeciwnikom i rozegrawszy 4 mecze bez ani jednej porażki zdobyli 1 miejsce. Tym samym awansowali do rozgrywek rejonowych. Serdecznie gratulujemy wygranej i trzymamy kciuki za dalszy etap rozgrywek.
Galeria zdjęć

Opiekun: Ewa Smagacz

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015