godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Odkryj swoje możliwości zawodowe w Europie i uwierz w siebie

erasmuspluslogoRusza nowy projekt mobilnościowy Erasmus+ "Odkryj swoje możliwości zawodowe w Europie i uwierz w siebie" o którym wspominaliśmy dwa tygodnie temu. Jak zapewne wiecie dzięki niemu uczniowie obecnych klas drugich i pierwszych pionów informatycznego, mechatronicznego i ekonomicznego wyjadą na miesięczne staże do Hiszpanii i Irlandii. Niestety nastąpiły pewne zmiany w związku z ograniczeniem budżetu projektu, dlatego na staże wyjedzie 49 osób, a nie jak informowaliśmy pierwotnie 60. W bieżącym roku szkolnym zostaną zrekrutowani uczniowie klas II informatycznych zamierzający odbycie praktyk w Grenadzie w listopadzie 2015.
Szczegóły projektu oraz informacje dla klas II inf i II im na temat rekrutacji znajdują się na tymczasowej stronie projektu.

 

 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015