godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Dzień Wiosny 23 marca 2015

23 marca 2015 roku w naszej szkole odbędzie się spotkanie z młodymi innowacyjnymi firmami, popularnie nazywanych startupami. Spotkanie nazwaliśmy Aleją Krzemową, gdyż jeszcze nie jesteśmy Doliną Krzemową, ale za kilka lat...


Na korytarzu 6 firm będzie prezentowało się ze swoimi usługami czy produktami. Będziecie mogli dowiedzieć się więcej o bitcoinach, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, jak uczyć się inaczej języków obcych czy projektować w 3D biżuterię. Dziewczyny będą mogły zaprojektować własne niepowtarzalne buty. Bezpośrednio będzie można porozmawiać z reprezentantami tych firm i wziąć udział w konkursach. Nasi goście będą prezentowali się w auli, gdzie omówią  najciekawsze aspekty swojej działalności, a Wy będziecie mogli zadawać pytania. W trakcie spotkania będą konkursy o bitcoinach, rozszerzonej rzeczywistości itp.
Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.alejakrzemowa.pl/

W spotkaniu w auli będą mogli brać udział tylko osoby zarejestrowane na naszej stronie internetowej. Rejestracja do piątku do 12:00. W tym dniu organizowane będą także rozgrywki CS counter strike, od godziny 8 do 13. Zapisy 5 osobowych zespołów będą  przyjmowali uczniowie klasy III I-E.

Andrzej Migot

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015