godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

II miejsce w zawodach rejonowych w Piłce Ręcznej Juniorów

W dniu 11.03 w Piekarach Śląskich odbyły się zawody rejonowe w Piłce Ręcznej Juniorów. Zespół ZSTiO rozegrał mecz 2 x 25 minut z I LO z Piekar Śląskich. Po zaciętej walce uzyskując wynik 17:32 dla Piekar niestety nie zakwalifikowaliśmy się do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Jednakże cieszy nas fakt, iż nasz zespół składający się z amatorów piłki ręcznej, mając za przeciwników drużynę trenującą na co dzień w klubie sportowym i rozgrywającą systematyczne mecze ligowe, nie uległ presji ich przewagi technicznej i walczył do końca o jak najlepszy wynik.
>>Zobacz zdjęcia<<

Pierwsza połowa zakończyła się różnicą jedynie 2 bramek. W kolejnej zabrakło nam ogrania, które niestety wynika z braku dostępu do sali gimnastycznej, gdzie moglibyśmy popołudniami trenować. Stąd tym bardziej gratulujemy naszym zawodnikom. Szczególnie pragnę podziękować kapitanowi i najlepszemu strzelcowi naszego zespołu Łukaszowi Kowalikowi z 2IM, który z całych sił zagrzewał drużynę do gry. Dziękuję też naszym uczniom z klas 3-ich, którzy tym meczem zakończyli kilkuletnie reprezentowanie ZSTiO w zawodach z piłki ręcznej:
Dawid Nykiel 3M, Kamil Kowalik 3M, Dariusz Góźdź 3M, Axel Morawiec 3M, Mariusz Kaczmarczyk 3M.