godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Konkurs EUROTOUR

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna edycja Miejskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej pod nazwą EUROTOUR skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych z Bytomia i okolic. W tym roku rywalizowały ze sobą drużyny aż z 7 szkół, dlatego rywalizacja była bardzo zacięta. Pytania jak co roku obejmowały wiedzę z zakresu 10 krajów europejskich w kategoriach: historia, geografia, sport i język angielski. W tej edycji uczniowie odpowiadali na pytania z wykorzystaniem komputerów.
Do finału dostały się drużyny z Gimnazjum nr 1, 2, 5, 7 i 8. Ostatecznie konkurs wygrało Gimnazjum nr 7, na drugim miejscu znalazła się drużyna z Gimnazjum nr 2, natomiast trzecie miejsce zajęło Gimnazjum nr 1. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
>>Zobacz zdjęcia<<

Katarzyna Bielecka
Ewelina Krysiak-Roykiewicz

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015