godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Wycieczka uczniów kl. 1MG i 1 GE do ZKWK Guido w Zabrzu

Dnia 24.02.2015r. uczniowie klasy 1 MG (Technik górnictwa podziemnego) oraz klasy 1 GE (Technik geodeta) brali udział w wycieczce do zabytkowej kopalni węgla kamiennego "Guido" w Zabrzu. Celem wycieczki było zaprezentowanie uczestnikom warunków jakie panują w podziemiach kopalni, rodzaju maszyn i urządzeń stosowanych podczas eksploatacji kopaliny użytecznej, a także sposobu pomiaru kierunku i niwelacji drążonego wyrobiska.
>>Zobacz zdjęcia<<

Dawid Sitek

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015