godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Zakończenie projektu mobilnościowego dla uczniów

plakat-smallPo prawie dwóch latach kończy się projekt "Doświadczenie zdobyte na europejskim rynku pracy poprzez staż zagraniczny - bezcenne" realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Chyba każdy kojarzy projekt, dużo się o nim pisało i mówiło. Wybrani uczniowie odbyli trzy czterotygodniowe staże w Grenadzie, Sewilli oraz Cork. Czas zatem na podsumowanie wszelkich działań realizowanych podczas tego czasu. W najbliższą środę (25.02.2015) uczestnicy wszystkich trzech mobilności zamierzają podzielić się rezultatami projektu, poopowiadać o całym przedsięwzięciu, pokazać zdjęcia, filmy, prezentacje, stronę internetową. Zapraszamy zatem wszelkich zainteresowanych w godzinach 9.00-13.30 do auli szkoły. O godzinie 13.30 odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu, podczas którego wszyscy uczestnicy otrzymają z rąk Dyrektora Szkoły dokumenty poświadczające udział w projekcie. Oczywiście zapraszamy o tej porze również. Dobrze by było, żeby zainteresowane klasy poprosiły nauczyciela prowadzącego o zejście z klasą o dowolnej porze do auli (nauczyciel decyduje, czy klasa może podczas jego zajęć uczestniczyć w prezentacjach). Można również przyjść na przerwie indywidualnie.
Zapraszamy wszystkich serdecznie. Szkoła zamierza ponownie aplikować o granty unijne w ramach programu Erasmus+, dlatego warto zobaczyć o co chodzi w tego typu programach. Jeśli chciałbyś/chciałabyś w przyszłości odbyć praktykę zagraniczną przyjdź koniecznie.

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015