godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Jasełka 2014

Młodzież ZSTiO uczciła nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przygotowując i przedstawiając specyficzną opowieść wigilijną - JASEŁKA. Grono Pedagogiczne na czele z Dyrekcją, stworzyło chór nauczycielski, który jest już tradycją naszej szkoły. Chór zaśpiewał kilka kolęd i w ten sposób włączył się we wspólne obchody tegorocznych Świat Narodzenia Pańskiego. Zapraszam do zobaczenia zdjęć z tych uroczystych wydarzeń i życzę błogosławionych Świąt i wielu łask w 2015 Roku! >>Zobacz zdjęcia<<

Paweł Pawleta

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015