godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mikołajki 2014

Jak co roku ekipa Świętego Mikołaja z ZSTiO odwiedziła uczniów zaprzyjaźnionych szkół z Szombierek: Gimnazjum 7 oraz Szkół Podstawowych nr 44 i 45, a także oczywiście naszych uczniów Gimnazjum, niosąc wszystkim życzenia, dobre słowo oraz słodkości. Aby zasłużyć na przychylność Mikołaja uczniowie musieli zaprezentować umiejętności wokalne, taneczne lub sportowe. Nasz Diabełek nie pozwolił na lenistwo, a Aniołek obdarował uczniów słodyczami. Były zdjęcia, zaproszenia na odwiedziny oraz pozdrowienia od Dyrekcji i uczniów naszej szkoły. >>Zobacz zdjęcia<<

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015