godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Wyjazd studyjny do Brukseli

9-11 grudnia tego roku odbędzie się wyjazd studyjny do Instytucji UE skierowany do koordynatorów europejskich klubów w woj. śląskim. Organizatorem wyjazdu jest Komisja Europejska - Przedstawicielstwo w Polsce.

Program wizyty umożliwi uczestnikom wzięcie udziału w dyskusji z przedstawicielami Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. Podczas spotkań poruszane będą istotne kwestie dotyczące głównych obszarów działania UE (programy edukacyjne dla młodzieży, Erasmus +, gwarancje dla młodych). Planowana jest również wizyta w Szkole Europejskiej (sekcja polska). Uczestnikiem spotkania będzie p. Katarzyna Bielecka.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015