godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mikołajkowy turniej gier i zabaw na wesoło o puchar dyrektora ZSTiO

Serdeczniej zapraszamy uczniów ZSTiO do wzięcia udziału w kolejnej edycji mikołajkowej zabawy w formie gier i zabaw na wesoło, której zwieńczeniem będzie wręczenie pucharu ufundowanego przez Dyrektora ZSTiO dla najlepszej klasy w rywalizacji sportowej. Turniej odbędzie się 18.12 – czwartek w hali "Na Skarpie", w dwóch kategoriach – technikum i gimnazjum. Ilość osób w zespole: 10. 

Ze względów organizacyjnych – przede wszystkim przygotowanie odpowiedniej ilości przyborów do przeprowadzenia zabaw - bardzo prosimy o zgłaszanie swoich klas w nieprzekraczalnym terminie do 10 GRUDNIA - ŚRODA. Niestety po tym terminie nie będziemy przyjmować dodatkowych zapisów. Przypominamy, iż klasy niebiorące udziału w turnieju będą miały normalne lekcje. Regulamin oraz opis konkurencji zostanie dostarczony zgłoszonym klasom po 10.12. Zgłoszenia klas prosimy o kierowanie bezpośrednio lub drogą mailową do Ewy Smagacz.

Katedra wychowania fizycznego

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015