godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Cukierek od Św. Mikołaja

Rozpoczynamy akcję "Cukierek od Świętego Mikołaja",  podczas której zbieramy słodycze dla biednych dzieci ze szkoły specjalnej. Można dawać cokolwiek, ale najlepiej jak klasy, które chcą pomóc, zdecydują na godzinie wychowawczej, że kupią takie same czekolady - najprościej potem tym dysponować i wszystkie dzieci dostaną to samo :-) Pytania proszę kierować do p. Pawła Pawleta, sala 204.

Paweł Pawleta

Akcja Cukierek od Świętego Mikołaja 2014

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015