godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Wyjazd 2G i 2GG do fabryki kombajnów chodnikowych Remag w Katowicach

Dnia 12.11.2014r. odbyła się wycieczka dydaktyczna kl.2G oraz 2GG (Technik górnictwa podziemnego) do fabryki kombajnów chodnikowych Remag w Katowicach. Celem wyjazdu było zaprezentowanie linii produkcyjnej w/w maszyn, poszczególnych podzespołów jak i zmontowanego kombajnu. Uczniowie mieli okazję połączyć wiedzę teoretyczną zdobytą na zajęciach z praktyką. >>Zobacz zdjęcia<<

Aneta Wawrzak
Zbigniew Bujnowicz
Dawid Sitek

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015