godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

ZSTiO na Bytomskich Spotkaniach Europejskich

Dzisiaj nasi uczniowie uczestniczą w kolejnej edycji Bytomskich Spotkań Europejskich pod patronatem honorowym Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.
Jesienne spotkania stanowią dla Bytomia tradycję już od 16 lat. W tym roku zostały przygotowane szczególnie z okazji 10-lecia wstąpienia Polski do UE. Wzbudziły zainteresowanie zarówno młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, jak i ich nauczycieli oraz osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat zagadnień związanych z Unią Europejską.


W tym roku Wydział Strategii i Funduszy Europejskich Urzędu Miejskiego w Bytomiu, we współpracy z Wydziałem Zamiejscowym w Chorzowie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Bytomiu, organizuje w dniu 13 listopada warsztaty edukacyjne pod hasłem "Odkryjmy razem Unię Europejską".
Podczas warsztatów organizatorzy pragną zachęcić młodzież do analizy studiów przypadku związanych z bieżącymi wydarzeniami w UE oraz propagować idee integracji europejskiej, zwłaszcza w 10. rocznicę przystąpienia Polski do Unii.
Patronat HONOROWY nad wydarzeniem objęła Komisja Europejska
a patronaty medialne nad wydarzeniem objęły:

  • TVS
  • TV Sfera
  • Radio Silesia
  • Życie Bytomskie
  • Bytom.pl
  • mójBytom.pl
  • inSilesia.pl
  • portale dlaMaturzysty.pl oraz dlaStudenta.pl

>> Zobacz plakat<<
>>Zobacz zdjęcia<<

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015