godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mission completed ...

sevilla-ost.dzienGrupa piętnastu informatyków odbywających staże w Hiszpanii jest już w kraju. Po wyczerpującej podróży wszyscy cali i zdrowi wrócili do Bytomia wczesnym rankiem w niedzielę. W trakcie podróży zwiedzili oni również Barcelonę. W przeddzień, w ostatni dzień stażu, uczestnicy otrzymali dokumenty poświadczające zdobyte doświadczenie zawodowe. Cztery tygodnie temu wydawało się, że ten czas będzie dłużył się w nieskończoność, tymczasem minął on w mgnieniu oka. Dajmy troszkę czasu uczestnikom na aklimatyzację (odwykli trochę od zimna), niebawem jednak pokażą oni jak wyglądały ich staże w Sewilli.
Staż informatyków był drugą z trzech planowanych mobilności w ramach projektu. Już na początku stycznia ekonomiści i mechatronicy lecą do Irlandii.
Wszystko w ramach projektu "Doświadczenie zdobyte na europejskim rynku pracy poprzez staż zagraniczny - bezcenne", realizowanego w ramach programu "Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo" przy wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015