godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ekonomiści na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Dnia 29 października 2014r. ekonomiści z klasy IV zwiedzili Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Uczniowie dowiedzieli się jakie kierunki oraz specjalności oferuje Uczelnia, w jakich projektach bierze udział, mogli porozmawiać z pracownikami Biura Rekrutacji na temat zasad przyjęć na studia, dowiedzieli się o różnych możliwościach rozwoju.

Wizytę rozpoczęli od wysłuchania wykładu prof. zw. dr hab. Teresy Famulskiej nt: "Dóbr publicznych". Mieli przyjemność zobaczyć oryginalne stroje Zespołu Pieśni i Tańca ”Silesianie”. Zwiedzili bibliotekę wraz z czytelnią uczelni mieszczącą się w  najnowocześniejszym budynku CNTI. Zainteresowanym Uniwersytetem Ekonomicznym życzymy dostania się na wybrane przez siebie kierunki.

Katarzyna Filipiak-Lachendro

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015