godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Deutsch Wagen Tour

W czwartkowy poranek 23.10. do naszej szkoły przybyła lektorka z Instytutu Goethe'go w Warszawie, p. Joanna Lay, która poprowadziła niecodzienne warsztaty z j. niemieckiego.

Biały VW Caddy z logo programu "Deutsch Wagen Tour" podjechał na szkolny parking, po brzegi wypełniony materiałami dydaktycznymi. Prezentacja alternatywnych form pracy odbyła się dla naszych uczniów w trzech grupach po 45 minut. Było bardzo kolorowo, wesoło i produktywnie. Dzięki zabawnym animacjom i konkursom ze szczyptą zdrowej rywalizacji, uczniowie z dużą motywacją rozwiązywali zagadki językowe i utrwalali poznane słownictwo. Na koniec zostali nagrodzeni drobnymi upominkami w postaci koszulek i słodyczy. Warsztaty wzbudziły bardzo pozytywne emocje, a co najważniejsze potwierdziły, że nauka j. niemieckiego może być łatwa i przyjemna. >>Zobacz zdjęcia<<

Słów kilka o samym projekcie
Projekt "DWT" odbywa się pod honorowym patronatem MEN oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych Republiki Federajnej Niemiec. Głównym celem programu jest zachęcenie polskiej młodzieży do nauki i doskonalenia j. niemieckiego oraz poznania kultury zachodniego sąsiada.

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015