godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ogólnoszkolny Dzień Języków Obcych

W piątek 24.10 w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Uczniowie mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności językowych podczas wielu quizów i konkursów, a także sprawdzić się w sytuacjach codziennych, takich jak zamówienie sobie kanapki czy kiełbaski z grilla.

Tego dnia królowały języki, których uczymy w naszej szkole, czyli angielski i niemiecki, ale uczniowie postarali się, aby cała szkoła była ozdobiona flagami z całego świata oraz przygotowali specjały do degustacji z całej Europy. Gratulujemy wszystkim, którzy pokazali, że ZSTiO potrafi się dobrze bawić i przebrani śpiewali i tańczyli na przerwach. Próbkę umiejętności wokalnych naszych uczniów można już podziwiać na szkolnym facebooku, a już niebawem pojawi się tam głosowanie na najlepiej przebraną osobę, więc odwiedzajcie nasz fanpage regularnie. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy organizacji tej imprezy i miejmy nadzieję, że wpisze się ona na stałe w kalendarz wydarzeń szkolnych. >>Zobacz zdjęcia<<

Bartosz Bogacki

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015