godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Uff, jak gorąco... :-)

sewilla1Pozdrawiamy, pozdrawiamy wszystkich ze słonecznej Hiszpanii. Pracujemy, zwiedzamy, uczymy się, jest dokładnie tak jak być powinno z małym wyjątkiem.... Uważamy, że to niesprawiedliwe, że my tu musimy harować w pocie czoła w taki upał, podczas gdy nasi koledzy z Polski pracują w normalnych, godziwych warunkach. I jeszcze każą nam spędzać weekendy na wycieczkach nad ocean i leżeć plackiem na plaży. To chyba lekka przesada. Kto to widział. Czujemy się oszukani. Tak, tak, mają rację ci którzy w porę zrezygnowali z wyjazdu. Dopiero teraz możemy to zrozumieć. Przez te pozostałe dziesięć dni będzie ciężko, ale może jakoś damy radę. Prognozy pogody są bezwzględne.... upał do końca naszego pobytu. Cóż, trudno, co zrobić...
Pozdrawiamy 'gorąco' wszystkich szczęściarzy z ZSTIO.
Kilka zdjęć z naszego pobytu w ostanich dniach ....

Kilka stopni więcej niż w Bytomiu, no i troszkę mniej deszczu .... 

sewilla5

Kilka słów przed wejściem do meczetu w Kordobie...

sewilla3

Specjalnie założyliśmy nasze wypasiaste koszulki, żeby wkomponowywały się w kordobańskie budowle :-)

sewilla4

Zjeżdżalnia...

sewilla2

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015