godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

GIMNAZJALNE OTRZĘSINY

W piątek 26 września, gimnazjalne Pierwszaki Kociaki zostały oficjalnie przyjęte do naszej szkoły. Dokonało się to podczas otrzęsin, jakie przygotowali dla nich starsi koledzy. Podczas niezwykle barwnej imprezy wszystkie Kicie, Miałczki oraz zwykłe Dachowce rywalizowały ze sobą w rozgrywkach: sportowych, kulinarnych, artystycznych oraz umysłowych. Ostatecznie, niewielką przewagą punktów, wygrała klasa IA. Symbolicznego pasowania uczniów dokonał sam Naczelny Kocur Szkoły- Dyrektor Artur Lubos. Uczestnikom zabawy gratulujemy dużego poczucia humoru. Podziękowania dla chłopaków z 3IE, którzy czuwali nad oprawą muzyczną imprezy.
Do zobaczenia za rok!! >>Zobacz zdjęcia<<

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015