godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Targi IT Kariera

Miło nam poinformować, że nasza szkoła po raz pierwszy w historii była partnerem medialnym jednej z największych imprez związanych z targami pracy IT. Jako wspólna inicjatywa Koła Zainteresowań Robotyki w ZSTiO oraz Koła Naukowego InfoRob w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach objęliśmy patronatem medialnym tę imprezę. W dniu 20.09.2014 w Hotelu Qubus w Katowicach (miejsce odbywania targów) prezentowaliśmy nasze osiągnięcia z dziedzinie robotyki. Przez nasze stoisko przeszło w sumie ponad 400 osób, w większości zainteresowanych naszą działalnością. Zaowocowało to następnymi zaproszeniami oraz cennymi kontaktami. Koło Zainteresowań z ramienia ZSTiO reprezentowali Arkadiusz Patschek (1MG), Aleksander Patschek (4I), Andrzej Karbowski (4IM) i Filip Olszański (4IM). Nad całością opiekę merytoryczną sprawował dr inż. Witold Krieser. Jak widać ZSTiO promuje się już nie tylko lokalnie, ale również na terenie województwa.
>>Zobacz galerię<<

dr inż. Witold Krieser

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015