godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

2x 3 miejscie w Bytomskim Crossie Wiosennym

Jak już wspominaliśmy w poprzednim newsie, uplasowanie się ZSTiO na 3 miejscu w  BYTOMSKIM WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W KATEGORII CHŁOPCÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 w dużej mierze zależało od udziału naszych uczniów w BYTOMSKIM CROSSIE WIOSENNYM.  Dziewczęta biegały na dystansie 1800m, a chłopcy 3600m. Oto jego wyniki:
3 miejsce  w kategorii DZIEWCZĄT
3 miejsce w kategorii CHŁOPCY
Pragniemy szczególnie podziękować i wyróżnić nasze trzy i tylko trzy :-) startujące dziewczęta Paulinę Hartman 1inf, Agnieszkę Makarowską 2inf oraz Martę Urbańczyk 2 IE, które uzyskując wysokie wyniki indywidualne postawiły naszą szkołę na podium. Dziękujemy wszystkim z udział i gratulujemy KOLEJNEGO sukcesu :-)

Nauczyciele WF

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015