godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Lekcje w Parku Miejskim

Informujemy wszystkich uczniów Technikum, iż w dniu 25.06.2014 (czyli w środę), zamiast normalnych lekcji w szkole, spotykamy się w Parku Miejskim, na odbywającym się tam Crossie Wiosennym. Zbiórka jest o godzinie 10:30 w okolicach "Psiej Polany", znajdującej się niedaleko kortów, gdzie wasi wychowawcy sprawdzą obecność.

Zachęcamy jak największą ilość uczniów (i nauczycieli) do wzięcia udziału w biegu, który będzie decydował o miejscu na podium w klasyfikacji na najbardziej usportowioną szkołę. W zawodach tych ważny jest nie tylko osiągnięty czas, ale także liczba uczestników, a zatem niech pobiegną nawet osoby, które nie osiągną super rezultatu. Chłopcy mają do przebiegnięcia 3,6 km, a dziewczęta 1,8 km.

NAGRODA: Dla osób, które przebiegną Crossa nagroda w postaci "6-ki" na nowy rok szkolny, a klasa, w której najwięcej osób pobiegnie, idzie po zawodach na pizzę do pizzerii Fat Mama's.

Niebiegających prosimy o doping dla naszych uczniów i nauczycieli.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015