godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Plener graficzno-rysunkowy

W dniu 14 czerwca br. w ramach Bytomskiej Industriady u stóp szybu Krystyna odbył się plener graficzno-rysunkowy. Uczestnikami tej akcji plastycznej byli uczniowie ZSTiO oraz młodzież z okolicznych szkół. Założeniem tematycznym było wykonanie prac rysunkowych, graficznych lub malarskich nawiązujących do przestrzeni postindustrialnej.

Akcja plastyczna miała na celu zaprezentowanie nie tylko możliwości twórczych młodych artystów lecz także odzwierciedlać zainteresowanie dziedzictwem przemysłowym naszego regionu. Wśród ulewnego deszczu oraz porywistego wiatru aktywnością plastyczną wykazali się:
POSPIESZCZYK NICOLE kl. 2 A,
LARYSZ DARIA kl. 2 A, 
KULAWIK PRZEMYSŁAW kl. 3 B,
KUŹNIACKA ULA kl. 3 A,
WOŹNICKA OLA kl. 3 A,
DOROŻYŃSKA MAGDA kl. 3 A,
JĘDRYSIAK MONIKA kl. 1 INF,
oraz gościnnie - absolwenci GIMNAZJUM 6:
CIEŚLIK KAMILA, 
GOŚCICKA MAGDA,
SZOPA DOROTA, 
SZYBKOWSKA OLA.
W przyszłym roku zamówimy ładniejszą pogodę. >>Zobacz zdjęcia<<

ANITA SITEK

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015