godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ekonomiści ZSTiO organizują zebranie

Dnia 12.06 klasa I ekonomiczna w ramach zajęć z przedmiotu "Gospodarowanie zasobami" zorganizowała zebranie poświęcone ogólnym zasadom i normom zachowania oraz kulturze w miejscu pracy. Celem zebrania było zastosowanie poznanych reguł organizacji zebrań w praktyce. Zgodnie z zasadami do uczestników zebrania rozesłano zaproszenia i materiały konferencyjne.

Zebranie poprowadzili przewodniczący w osobach: Patrycja Zapadka, Kinga Walaszczyk i Tomasz Ludwiszewski. Funkcję prelegentów objęli: Donata Amenda i Edyta Dziedzic. Po prezentacji uczestnicy dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. W rolę protokolantów wcielili się: Karina Lupa i Karolina Tajchman. Zgodnie z  procedurami podczas zebrania przewidziano  czas na przerwę i poczęstunek. Zebranie przebiegło sprawnie, pozwoliło uczestnikom na doświadczenie reguł organizacji i przeprowadzania zebrań w praktyce. >>Zobacz zdjęcia<<

Beata Klichowska-Brózda

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015