godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

ZSTiO na festynie rodzinnym

W sobotę 7.06 grupa uczniów pionu mechatronicznego oraz geodezyjnego reprezentowała szkołę na festynie rodzinnym w szkole podstawowej nr 45. Podczas festynu uczniowie prezentowali roboty mobilne, roboty własnej konstrukcji oraz sprzęt geodezyjny. Dodatkowo nagłośnienie naszego stanowiska było zrealizowane na wzmacniaczu wykonanym w ramach projektu rocznego ucznia pionu mechatronicznego Filipa Olszańskiego. Dziękuję wszystkim zaangażowanym uczniom oraz obecnej podczas festynu kadrze grona pedagogicznego. >>Zobacz zdjęcia<<
dr inż. Witold Krieser

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015