godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ostatni tydzień stażu w Hiszpanii

gibraltar-ldv2013

No tak, to już ostatni tydzień stażu. Jak to możliwe, że czas leci tak szybko? Przecież niedawno wszystko się zaczęło. Dlaczego praktyki trwają tak krótko? Czy szkoła nie mogłaby pisać dłuższych projektów? No cóż, powoli myślimy o powrocie. To już za kilka dni, w najbliższą sobotę, o 6.00 z rana wylatujemy z Malagi do Krakowa. Póki co pracujemy....., pracujemy, uczymy się, zwiedzamy, dobrze nam robi również dieta śródziemnomorska.

Ostatni weekend był całkiem napięty. Dwa wyjazdy. Celem pierwszego był Gibraltar - brytyjska kolonia, ważna podczas drugiej wojny światowej (dla Polaków ma również wymowne znaczenie), drugiego Kordoba - przepiękne miasto zamieszkiwane przez Wizygotów, Arabów, Chrześcijan. Oj się działo. Obydwa miejsca są godne polecenia, przepiękne, malownicze, z dużą dozą historii. Teraz w końcu będziemy mogli podyskutować z naszymi historykami na tematy powiązane z tymi miastami i regionem :-)
Do zobaczenia w poniedziałek. Przywieziemy słońce i bezchmurne niebo :-) Pozdrawiamy.

Jeszcze jedno, dementujemy pogłoski. Abdykacja Króla Juana Carlosa to nie przez naszą obecmość w Hiszpanii.

cordoba-ldv2013

Praktykanci z klas III informatycznych

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015