godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Nagrody rzeczowe 2013/2014

Koniec roku szkolnego coraz bliżej, więc najwyższy czas przygotować nagrody rzeczowe za osiągnięcia i wyniki w nauce. Pozostały już ostatnie tygodnie na poprawę ocen, jeszcze nie wszystko stracone ;-) Maturzyści mogą już jedynie wyczekiwać z niecierpliwością najbliższego piątku (30.05.2014), w który odbędzie się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły i oczywiście wyróżnienie tych pozytywnie wyróżniających się, a dla całej reszty, jako motywator do nauki do samego końca, prezentujemy zdjęcia ponad 150 nagród. Na żywo wyglądają jeszcze lepiej :-) >>Nagrody 2013/2014<<

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015