godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Spotkanie Comenius w Hiszpanii

Już od kilu dni uczniowie i nauczyciele ZSTiO uczestniczą w spotkaniu roboczym programu Comenius (Wiele kultur, wspólna technologia. Robotyka platformą wymiany doświadczeń podczas wspólnych działań). Tym razem miejscem docelowym jest Mallorca, miejsce kojarzące się ze słońcem, plażą, wypoczynkiem i wakacjami. Uczestnicy nie pojechali tam jednak na wakacje, choć niektóre zajęcia zaplanowane przez organizatorów mają charakter plenerowy. Hiszpańskim partnerem jest szkoła IES Paucasesnoves z miejscowości Inca. Celem spotkania jest kontynuacja działań powiązanych z tematyką projektu - robotyką oraz odkrycie różnic międzykulturowych pomiędzy krajami partycypującymi (Hiszpania, Portugalia, Włochy, Estonia, Litwa, Polska).
Spotkanie rozpoczęło się w zeszłą niedzielę i potrwa do piątku. To ostatnia mobilność w ramach dwuletniej współpracy partnerskiej.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015