godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Dzień Gimnazjalisty 2014

W ostatnim dniu kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Gimnazjalisty. Jak na naszych gimnazjalistów przystało nie obyło się bez pozytywnego zamieszania SmileMłodzi ludzie rozpoczęli ten dzień od krótkiego konkursu wiedzy o szkole. Jak się później okazało nasza młodzież zna bardzo wiele informacji o naszej szkole, których nie powstydziłby się nawet żaden nauczyciel. Po zakończonym konkursie młodzież rozpoczęła grę "Podchody" na terenie całej szkoły. Gimnazjaliści z mapą w ręku (zrobioną przez naszych geodetów pod nadzorem pani Agnieszki Bińczak – za co serdecznie dziękujemy) wędrowała po szkole według określonych wskazówek i trafiała w różne miejsca szkoły, gdzie otrzymywali konkretne zadania do wykonania. Gimnazjaliści mogli się wykazywać między innymi w takich zadaniach jak rzut węglem do kosza z założoną maską na głowie, czy też przeprowadzenie po określonej trasie robota na czas. Największą ilość punktów za wszystkie zadania zdobyła klasa 3A, za co otrzymują nagrodę w postaci jednego dnia bez pytania! Nie można też nie wspomnieć o ogromnym zaangażowaniu w grę i rozwiązywaniu wszystkich zadań przez klasę 1C. Mam nadzieję, że w następnym roku będziemy się równie dobrze bawić jak tym razem.

Bożena Wrzesień-Kotarska

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015