godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę 2014

W Wielką Środę Anno Domini 2014 grupa uczniów klas maturalnych ZSTiO wybrała się na Jasną Górę, aby tam dziękować za 4 lata nauki w szkole średniej i prosić o jak najlepsze wyniki egzaminów maturalnych i zawodowych. Młodzi ludzie prosili również o właściwe rozeznanie swojego życiowego powołania. Podczas pielgrzymki młodzież uczestniczyła w Drodze Krzyżowej, wzięła udział w czuwaniu, skorzystała z Sakramentu Pokuty, a także zwiedziła Jasnogórskie Sanktuarium i Bazylikę. Punktem kulminacyjnym była oczywiście Msza święta w intencji naszych uczniów, nauczycieli i pracowników ZSTiO. Informujemy jednocześnie, że została zamówiona Msza święta o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych i zawodowych na dzień: 07.05.2014 na godzinę 7:00. Życzymy wszystkim owocnego przeżycia Triduum Paschalnego i Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Ks. Marcin Szaboń
Paweł Pawleta

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015