godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Wycieczka do Ustronia

W dniach 14-15.04. klasy 1 GG i 3 inf uczestniczyły w wycieczce do Ustronia. Niebywałym sukcesem organizatorów i uczestników okazało się zdobycie szczytu Równicy w jeden dzień Smile. Poza tym udało się o własnych siłach zwiedzić wszystkie dzielnice Ustronia (od Skoczowa po Wisłę). Pogoda jak zwykle dopisała, wypoczęci i opaleni wracamy do Bytomia.

Katarzyna Bielecka
Ewelina Krysiak - Roykiewicz
Paweł Pawleta 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015