godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Konkurs Piosenki Niemieckiej "Unser Lyzeum sucht den Superstar"

Dnia 20.03.2014r. uczniowie naszej szkoły brali udział w miejskim konkursie piosenki niemieckiej pt.  "Unser Lyzeum sucht den Superstar" org. przez Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie Plac Jana Pawła II 8. Grupa w składzie: Ewelina Wilczyńska (wokal), Sebastian Mysiak i Karol Mazurkiewicz (gitary) wykonała utwór "Du lügst so schön". Zaprezentowali się świetnie, choć nie zdobyli miejsca na podium (w przyszłym roku - obowiązkowo), a Weronika Kowolik utworem "Für dich" wywalczyła II miejsce!!! Serdecznie im gratuluję i bardzo się cieszę, że zdecydowali się na śpiewanie w języku niemieckim, co mam nadzieję, zachęci innych do intensywniejszej nauki tego języka Smile

 Opiekun: Iwona Pakosz 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015