godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Geodeci na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

Dnia 07.03.2014 r. geodeci z klasy 2gg oraz 4geo uczestniczyli w wycieczce do przepięknego, choć w tym dniu, dość chłodnego i pochmurnego Krakowa. Głównym celem wyprawy było zwiedzanie Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska jednej z najlepszych polskich uczelni technicznych – Akademii Górniczo-Hutniczej. W programie znalazły się m.in. takie atrakcje jak zobaczenie stacji referencyjnej systemu ASG-EUPOS znajdującej się na dachu budynku wydziału oraz pokazanie jak za pomocą kontrolera Kinect for Windows wykonać skaning laserowy. Uczniom przedstawiono także zasady rekrutacji na studia oraz scharakteryzowano możliwe do wyboru specjalności. AGH ma w swojej ofercie edukacyjnej wiele kierunków kształcenia, które mogłyby zainteresować absolwentów naszego technikum, dlatego zachęcamy tegorocznych maturzystów do zapoznania się z informacjami dla kandydatów http://www.agh.edu.pl/kandydaci/.
Oczywiście nauka nauką, ale grzechem byłoby być w Krakowie i nie zobaczyć jego najpiękniejszych miejsc (choćby miało to być już któryś raz z kolei). Dlatego po wyjściu z budynku AGH uczniowie wraz z opiekunami udali się na spacer brzegiem Wisły, a potem na Stare Miasto, gdzie każdy mógł pójść w swoje ulubione, bądź jeszcze nieznane zakątki. Wycieczkę zaliczyć można do udanych zarówno w aspekcie edukacyjnym, turystycznym jak i integracyjnym.

 Aneta Wawrzak
Marta Wodzisławska

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015