godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Święto Liczby π

Jak zapewne wszystkim wiadomo, 14 marzec to dzień niezwykły - urodziny Alberta Einsteina i Międzynarodowy Dzień Liczby π. Nasza szkoła również przyłącza się do obchodów tego święta. Z tej okazji zapraszamy 3-mózgowe drużyny klas III gimnazjum i I technikum do wzięcia udziału w przeróżnych π-konkurencjach, a wśród nich zmagania z π-cyframi, czyli  konkurs na zapamiętanie jak największej ilości cyfr rozwinięcia liczby π. W tej konkurencji każdy może wziąć udział. Na zwycięską drużynę oraz na zwycięzcę zmagań z π-cyframi czekają nagrody!

Barbara Bomba

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015