godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Dzień Ekonomisty w ZSTiO 2014

Dnia 27.02.14r ekonomiści ZSTiO  bawili się po raz kolejny na swoim branżowym święcie. W programie tegorocznych obchodów pojawiły się: wykład przedstawiciela Biura Projektowania Systemów Cyfrowych pana Krzysztofa Skowronka na temat: "Oprogramowania finansowego firm", prezentacja pt.: "Prawa i obowiązki konsumenta", wystąpienie Miejskiego Rzecznika Konsumentów pani Ewy Stachowicz-Radosz, kabaret pt.: "Dotacje unijne", quiz wiedzy ekonomicznej przeprowadzony w klasach I i II technikum, Eko-foto-budka fotografa prowadzona przez uczennice klasy III ekonomicznej, słodkie babeczki z dniem bez pytania oraz pachnąca kawa przygotowane przez klasę I ekonomiczną, a także dobra muzyka. W ramach integracji młodzieży Gimnazjum nr 6 i uczniów pionu ekonomicznego przeprowadzono konkurs z zakresu  praw konsumenta. Zwycięzcami zostali przedstawiciele klasy II ekonomiczno-informatycznej: Karolina Działach, Szymon Pos i Rafał Wołowski. Nagrody ufundowane zostały przez Wydział Promocji Miasta Bytomia i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz radną naszego miasta panią Iwonę Pakosz. Wydarzeniem dnia okazały się warsztaty i pokaz Zumby pod kierunkiem instruktora fitness pani Katarzyny Oliwy. Wszystkim zaangażowanym w organizację tego dnia serdecznie dziękujemy. Uczennicom i uczniom klas ekonomicznych życzymy dalszych sukcesów - nauczyciele pionu ekonomicznego: Beata Klichowska-Brózda, Renata Nitschke i Katarzyna Filipiak-Lachendro. >> Galeria <<

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015