godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Warsztaty dziennikarskie dla zwycięzców konkursu

Praktyczną lekcję komunikacji, odpowiedzialności i organizacji pracy w zespole, przy minimum teorii, a maksimum praktyki mieli okazję przeżyć uczniowie klasy 2 inf-ek i 1 ekonomicznej.  Warsztaty, w których uczestniczyli odbyły się 25.02 w GWSH w Katowicach i były nagrodą w konkursie filmowym "Nakręć się na szkołę". W specjalnym studiu multimedialnym GWSH oraz w terenie, uczniowie samodzielnie przygotowywali telewizyjny serwis informacyjny. Wykorzystane zostały wszelkie dostępne formy przekazu telewizyjnego, od łączeń ze studiem "na żywo", przez reportaże telewizyjne, debaty, po wywiady prowadzone przed kamerą. Całość przeprowadzono przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu telewizyjnego, kamer, mikrofonów, oświetlenia i systemów montażowych. Warsztaty prowadzone były przez praktyków, czyli osoby na co dzień pracujące w mediach ogólnopolskich, operatorów kamer, realizatorów dźwięku, rzeczników i osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo. Produkt prawie 4 godzinnej pracy całej ekipy zobaczycie niebawem.

Jolanta Kasprzyk

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015