godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Wykład "Inne oblicza sieci"

W dniu 19.02 w Naszej szkole odbył się bardzo interesujący wykład pt. "Inne oblicza sieci". Wykład zorganizowany był przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach w ramach projektu "Ciekawa lekcja". Zagadnienia poświęcone innym obliczom sieci Internet, zagrożeniom jakie niesie sieć oraz przede wszystkim kulturze słowa obowiązującej w sieci przedstawił dr Tomasz Bielak. W wykładzie uczestniczyli uczniowie klas III i IV informatycznych oraz II, III i IV mechatronicznych. 

dr inż. Witold Krieser

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015