godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Miejski Konkurs Językowy na List

14 lutego 2014 odbyło się podsumowanie Miejskiego Konkursu Językowego na List. W uroczystości wzięli udział Laureaci Konkursu oraz Uczestnicy, wraz ze swymi opiekunami-nauczycielami. W tej edycji konkursu wzięło udział 23 uczniów z 10 bytomskich gimnazjów, pisząc list nieformalny w dwóch językach obcych. Podczas rozdania nagród zaszczyciła nas swoją obecnością Pani Prezydent, mgr Aneta Latacz. Nagrody główne, w postaci czytników e-book'ów, ufundował Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Bytomiu, a każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz upominek. Konkurs odbywał się pod Patronatem Prezydenta Miasta Bytomia. Gratulujemy Uczniom udziału, a Państwu – opiekunom dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na dodatkowy rozwój kompetencji naszych uczniów!

Izabela Michalik
Iwona Pakosz
Anna Kraus

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015