godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Konkurs EUROTOUR

W dniu 14.02.2014 odbyła się kolejna edycja Miejskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej pod nazwą EUROTOUR skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych z Bytomia. Mieliśmy zaszczyt gościć Panią Prezydent Anetę Latacz, dyrekcję oraz młodzież szkół gimnazjalnych. Pytania jak co roku obejmowały wiedzę z zakresu 10 krajów europejskich w kategoriach: historia, geografia, sport i język angielski. W tym roku poziom wiedzy uczestników był bardzo wysoki, a rywalizacja niezwykle zacięta. Do finału dostały się Gimnazjum nr 1, 6 oraz 7, które wygrało ten konkurs. Warto podkreślić, że drużyna z naszego gimnazjum zajęła II miejsce przegrywając tylko 1 punktem. Liczymy na zwycięstwo w przyszłym roku. Organizatorem tego konkursu był Klub Europejski prowadzony przez Katarzynę Bielecką oraz Ewelinę Krysiak-Roykiewicz. Zapraszamy do galerii zdjęć.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015