godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Poczta i konkurs walentynkowy

Zapraszamy do skorzystania z poczty walentynkowej  - napisz walentynkę  dla osoby którą lubisz a my doręczymy ją 14 lutego. Poczta będzie działać w piątek, kartki lub listy można oddawać uczennicom, które będą chodzić po klasach albo wrzucić bezpośrednio do skrzynki stojącej od  wtorku na portierni. 
Jednocześnie ogłaszamy konkurs na Walentynkę 2014. Należy wykonać kartkę walentynkową w dowolnej technice (np. grafika komputerowa, farby, kredki) i oddać do pani Joanny Kocot lub zostawić na zapleczu pracowni nr 3. Walentynka powinna być podpisana. Na prace czekamy do 14 lutego do godziny 9.00. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi tego samego dnia.

SAMORZĄD SZKOLNY    

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015