godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Regionalny sukces mechatroników

Miło mam poinformować, iż uczniowie klas mechatronicznych ZSTiO reprezentowali nasze miasto w Regionalnym Konkursie "Młody Mechatronik". Konkurs polegał na sprawdzeniu wiedzy teoretycznej poprzez rozwiązanie testu zawierającego 40 pytań. Po etapie eliminacyjnym trzy najlepsze drużyny przystąpiły do finału konkursu, który polegał na zaprogramowaniu sterownika PLC. Drużyna mechatroników z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w finale zajęła II miejsce, a Aleksander Garczarek otrzymał nagrodę indywidualną za etap pierwszy konkursu.
Szkołę reprezentowali Aleksander Garczarek (klasa III) oraz Patryk Raczkowski (klasa IV). Opiekę na zespołem mechatroników sprawował dr inż. Witold Krieser.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015