godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Spotkanie projektowe w Estonii

Kolejna mobilność w ramach programu Comenius „Wiele kultur, wspólna technologia. Robotyka platformą wymiany doświadczeń podczas wspólnych działań” właśnie jest realizowana. Tym razem uczestnicy pojechali na północ Europy, do stolicy Estonii, Tallina. Nasz kraj reprezentują uczniowie Aleksander Rogala, Aleksander Patschek oraz Piotr Klukoszowski. Uczniom towarzyszą również nasi nauczyciele. W spotkaniu biorą udział również uczestnicy z Hiszpanii, Portugalii, Litwy czy Włoch. W trakcie mobilności uczestnicy poznają kulturę kraju goszczącego oraz stosowane rozwiązania technologiczne, poprzez spotkania, dyskusje, wspólne spędzanie czasu wolnego czy mieszkanie u rodzin estońskich. Mobilność potrwa jeden tydzień i zakończy się w najbliższy piątek. To przedostatnie spotkanie w ramach projektu. Ostatnie zrealizowane będzie w Hiszpanii na początku maja 2014.
Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015